Daniela Crudu, de nerecunoscut! Și-a pus implanturi uriase si e operata din cap pana in picioare!
Daniela Crudu s-a bucurat de o vacanță în Italia și a făcut numeroase poze, iar o parte din ele au ajuns pe internet.
Frumoasa brunetă, care în trecut s-a iubit cu fotbalistul Craiovei Mihai Costea, a postat mai multe imagini provocătoare în care apare cu bustul voluptos și în ținute fierbinți.
Daniela Crudu e încă singură, fapt remarcat și de fanii ei. „Sper să găsești un băiat care să te iubească și să te respecte și să fiți fericiți…”, i-a scris un internaut, la care Cruduța a răspuns: „Doamne ajută! Mulțumesc”.
Admin.A

www.PH-online.ro a fost înfiintat în 2008, ca prim cotidian online al Prahovei. De atunci, publicatia Ph-online.ro se pozitioneaza pe primul loc in topul celor mai citite ziare online ale Prahovei, conform Trafic.ro, inregistrand peste 1.000.000 de afisari ale stirilor, in fiecare luna.
Daca ai surprins ceva interesant in localitatea ta, trimite-ne povestea insotita de imagini pe adresa de
Contact: