Are 19 ani și este cea mai sexy dansatoare din Ploiesti! S. încinge imaginația tuturor cu un twerk perfect!

Sorina Dobrescu este una dintre cele mai sexy danstoare din România. Potrivit surselor noastre, Sorina este ploiesteanca!
Sorina are 19 ani și adoră dansul și twerk-ul. "Dacă nu ai o blondă cu ochii albaștri în viața ta, nu ai nimic" este motto-ul Sorinei, care încinge imaginația fanilor cu fotografiile și filmulețele pe care le postează.
Documente utile
Admin.A

www.PH-online.ro a fost înfiintat în 2008, ca prim cotidian online al Prahovei. De atunci, publicatia Ph-online.ro se pozitioneaza pe primul loc in topul celor mai citite ziare online ale Prahovei, conform Trafic.ro, inregistrand peste 1.000.000 de afisari ale stirilor, in fiecare luna.
Daca ai surprins ceva interesant in localitatea ta, trimite-ne povestea insotita de imagini pe adresa de
Contact:
Ultimele articole adaugate de Admin.A
-
INCENDIU in Parcul Industrial Ploiesti Vest. Arde un utilaj de recirculare a gazelor, 100 de angajati au fost EVACUATI
-
Petrecere ilegala, in Gherghita, Prahova. Politistii au dat amenzi pe banda rulanta dupa ce au aflat de eveniment din presa
-
Podul de la Gara de Sud, in atentia primarului Volosevici. Va avea loc o expertiza tehnica dupa ce au fost observate infiltrari ale apei