SONDAJ pentru PLOIESTENI: Alege tramvaiul pe care vrei sa-l aiba orasul nostru

Publicat in Eveniment 24 Ianuarie 2016 859 ori
Google+ WhatsApp
SONDAJ pentru PLOIESTENI: Alege tramvaiul pe care vrei sa-l aiba orasul nostru
SONDAJ pentru PLOIESTENI: Alege tramvaiul pe care vrei sa-l aiba orasul nostru

Primaria Ploiesti si Consiliul Judetean Prahova au avansat discutii pentru incheierea unui parteneriat in vederea achizitionarii unor tramvai moderne pentru orasul nostru.

 

In acest sens, ploiestenii sunt indemnati sa aleaga unul dintre modelele disponibile (in imagine), raspunsurile voastre fiind ulterior transmise administratiei locale. Nu uitati sa distribuiti sondajul si in randul prietenilor, vecinilor, etc.

 

 

surveys & polls

Admin.A

www.PH-online.ro a fost înfiintat în 2008, ca prim cotidian online al Prahovei. De atunci, publicatia Ph-online.ro se pozitioneaza pe primul  loc in topul celor mai citite ziare online ale Prahovei, conform Trafic.ro, inregistrand peste 1.000.000 de afisari ale stirilor, in fiecare luna.
Daca ai surprins ceva interesant in localitatea ta, trimite-ne povestea insotita de imagini pe adresa de
Contact:
 mail-office 

Acest site foloseste cookie. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.