Cel mai nou Food Truck din Ploiesti face angajari!

Publicat in Joburi 14 Noiembrie 2017 3780 ori
Google+ WhatsApp
Cel mai nou Food Truck din Ploiesti face angajari!
Cel mai nou Food Truck din Ploiesti face angajari!

Ne prezentăm într-un Burger Truck, suntem mereu în mişcare, ne deplasăm oriunde şi venim chiar şi la tine. Cucerim acum orasul tau prin conceptul nostru unic, prin gustul deosebit al burgerilor si prin calitatea inalta a produselor.

 


Daca esti dispus sa lucrezi intr-un colectiv tanar, cu persoane ambitioase si ai nevoie de un job rapid, chiar daca nu ai experinta, esti candidatul ideal pentru echipa noastra. Se ofera salariu atractiv, negociabil in functie de programul de lucru.
Nu rata sansa de a fi tu prima persoana candidata la echipa noastra. Pentru detalii suplimentare asteptam sa ne contactezi la numarul de telefon 0737909205!

Admin.I

www.PH-online.ro a fost înfiintat în 2008, ca prim cotidian online al Prahovei. De atunci, publicatia Ph-online.ro se pozitioneaza pe primul  loc in topul celor mai citite ziare online ale Prahovei, conform Trafic.ro, inregistrand peste 1.000.000 de afisari ale stirilor, in fiecare luna.
Daca ai surprins ceva interesant in localitatea ta, trimite-ne povestea insotita de imagini pe adresa de
Contact:
 mail-office

Acest site foloseste cookie. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.