Aquila angajează dispecer intern. Vezi cerințele..

Publicat in Joburi 21 Iulie 2017 1589 ori
Google+ WhatsApp

 DISPECER TRANSPORT INTERN - PLOIESTI

Candidatul ideal
- experienta dispecer auto minim 1 an
- cunostinte de operare pe calculator: Nivel avansat
- cunostinte minime de GPS
- cunostinte relevante in domeniul transportului intern
- cunostinte minime obligatorii de geografie si administratia romaneasca;
- cunostinte minime obligatorii despre raspunderi si asigurari;
- capacitate si dorinta de a asimila notiuni tehnice legate de transportul rutier.
Descrierea jobului
- monitorizarea flotei de camioane prin detinerea de informatii complete asupra pozitiei si stadiului în care se afla fiecare camion
- coordonarea si optimizarea incarcarilor si descarcarilor din punct de vedere al rutelor, succesiunilor de destinatii si consum de carburant în transportul rutier intern
- contactul permanent cu celelalte departamente din cadrul organizatiei în vederea optimizarii activitatii de transport;
- asigura desfasurarea optima a activitatilor operationale si gestioneaza situatiile de criza si/sau forta majora ;

CV-urile se pot transmite pe adresa de mail: [email protected], fax. nr.0244/594793 sau depune la sediul societatii din str. Malu Rosu nr. 105A

Admin.I

www.PH-online.ro a fost înfiintat în 2008, ca prim cotidian online al Prahovei. De atunci, publicatia Ph-online.ro se pozitioneaza pe primul  loc in topul celor mai citite ziare online ale Prahovei, conform Trafic.ro, inregistrand peste 1.000.000 de afisari ale stirilor, in fiecare luna.
Daca ai surprins ceva interesant in localitatea ta, trimite-ne povestea insotita de imagini pe adresa de
Contact:
 mail-office