Aquila angajeaza ambalatori si soferi! Vezi aici cerintele ..

Publicat in Joburi de catre Admin.I 14 Noiembrie 2016 Actualizat: 02 Decembrie 2016 690 ori
Google+ WhatsApp

Locatia ; Aricesti - Prahova

AMBALATORI

Descrierea jobului
CERINTE:
- Studii medii finalizate
- Indemanare si rabdare
- Capacitatea de a desfasura sarcini repetitive
- Atentie la detalii

- Disponibilitate la ore suplimentare
- Corectitudine si seriozitate
- Domiciliul in Ploiesti sau in zonele limitrofe
- Contract perioada determinata 3 luni
CV-urile se pot transmite pe adresa de mail: hr@aquila.ro,
tel contact 0728104191 / 0732190017, fax. nr.0244/594793/int 152/
sau se depun la sediul societatii Aquila din str. Malu Rosu nr. 105A sau str. Poligonului 5

SOFERI CAT C,E-COMUNITATEA EUROPEANA
-Castig zilnic garantat de 58 euro
(compus din diurna si salariu de incadrare)
Cerinte:
• NUMAI SOFERI PROFESIONISTI CU EXPERIENTA MINIM 1 AN
- permis categoria CE,
- atestat profesional pentru transport marfa
- card tahograf
- cazier fara antecedente penale
- cazier auto fara evenimente rutiere grave
- certificat ADR
- aviz medical si psihologic valabil
• Descrierea job-ului:
o transport international de marfuri in Uniunea Europeana
Pentru informatii suplimentare puteti sa ne contactati la;
Nr tel 0728104191,0731960240, e-mail hr@aquila.ro, fax 0244595034
Interviurile se vor desfasura in Ploiesti- sediul Aquila stra Malu Rosu 105A sau depozit Logistica DC1 –str Poligonului nr 5 /Ploiesti

Stivuitorist –Ploiesti
Pachet salarial ;
- 1900 ron brut, tichete de masa,ore suplimentare + ore de noapte

Descriere post;
- asigura incarcarea, descarcarea produselor in conditii care sa nu deterioreze

Cerinte
- atestat ISCIR ; - experienta in distributie;- domiciliul stabil in locatiile mentionate sau limitrof.

CV-urile se transmit la adresa mail: hr@aquila.ro, fax. nr.0244/594793 sau se pot depune la sediul societatii din str. Malu Rosu nr. 105A
Tel de contact ; 0732190017; 0728104191

Realestate Paulesti

Admin.I

www.PH-online.ro a fost înfiintat în 2008, ca prim cotidian online al Prahovei. De mai bine de 4 ani, publicatia Ph-online.ro se pozitioneaza pe primul loc in topul celor mai citite ziare online ale Prahovei, conform Trafic.ro, inregistrand aproximativ 500.000 de afisari ale stirilor, in fiecare luna.
Daca ai surprins ceva interesant in localitatea ta, trimite-ne povestea insotita de imagini pe adresa de
Contact:
 mail-office sau mail-office

loading...

loading...