Oferta cadourilor pentru 8 Martie pe Cloe.ro

Publicat in Cloe.ro de catre Cloe.ro 26 Februarie 2016 Actualizat: 04 Martie 2016 1610 ori
Google+ WhatsApp
Oferta cadourilor pentru 8 Martie pe Cloe.ro
Oferta cadourilor pentru 8 Martie pe Cloe.ro

12665894_1580856528891664_578190590_n

Sarbatoarea de 1 Martie prevesteste venirea primaverii,un anotimp placut.In aceasta zi fetele primesc flori si martisoare.Iniţial, mărţişorul era reprezentat de o monedă din aur sau din argint, la care fetele atasau o sfoară făcută din doua fire răsucite (unul roşu şi altul alb). Mai mult, se spunea ca această amuletă aducea noroc şi fericire. Fetele purtau martisorul timp de douăsprezece zile la gât, după care il prindeau în păr şi il ţineau asa până la sfârşitul lunii martie.În prezent, de 1 Martie, femeile primesc mărţişoare, legate cu un şnur alb-roşu, ca simboluri aducătoare de noroc şi bunăstare. Roşul reprezinta culoarea primăverii, iar albul culoarea iernii. Dupa purtare,martisorul nu se arunca !Insa,totodata se aproprie si Ziua Femeii .Care femeie nu visează să fie răsfăţată de 8 martie?Cu un parfum fin,o bijuterie, o cremă aromată sau un produs cosmetic magic... Echipa Cloe.ro a făcut o selecţie pentru tine şi suntem siguri că ţi-ai dori măcar unul dintre aceste produse minunate. Economiseşti timp, bani şi energie! În plus, te asigurăm că ai ales cadoul perfect! Spor la cumpărături pe www.cloe.ro !   (Pentru mai multe detalii,click pe poze )1.Inel din Aur sau Platina cu Safir si Diamante inel-din-aur-sau-platina-cu-safir-si-diamante-122572sfdi-118582.Inel din Aur cu Citrin si Diamante inel-din-aur-cu-citrin-si-diamante-020cdi-111503.L'oreal Couture Mademoiselle Make Up Palette Travel Exclusivel-oreal-couture-mademoiselle-make-up-palette-travel-exclusive-112694.Parfum Jimmy Choo - Flashjimmy-choo-flash-108995.Versace - set Bryght Crystal Absolu 90 ml edp + 100 ml bl + bag femeiversace-set-bryght-crystal-absolu-90-ml-edp-100-ml-bl-bag-femei-110966.Lancome - Set La Vie Est Belle 50 ml edp + 50 ml bl Femei lancome-set-la-vie-est-belle-50-ml-edp-50-ml-bl-femei-111327.Ceas Dama Fossil JACQUELINEceas-dama-fossil-jacqueline-66898.Ceas Dama Fossil MOLLY ceas-dama-fossil-molly-66829.Gucci Soho Leather Mini Chaingucci-soho-leather-mini-chain-1181810.Michael Kors Cindy Extra Small Saffiano Crossbody michael-kors-cindy-extra-small-saffiano-crossbody-11621 

Acest site foloseste cookie. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.